II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Chrzanów w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: ZB.270.52.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego i gospodarki łowieckiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Chrzanów w roku 2023.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
pakiet II - usługi leśne w leśnictwach: Chełmek, Ciężkowice
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75251120 Waldbrandbekämpfung
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
77314000 Grundstückspflege
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Usługi gospodarki leśnej na terenie leśnictw Chełmek, Ciężkowice. Szacunkowa ilość podstawowych prac: pozyskanie i zrywka 11600 m3, czyszczenia wczesne 20,18 ha, czyszczenia późne 95,04 ha, pielęgnacja gleby 73,08 ha.
pakiet III - usługi leśne w leśnictwach: Mętków, Szczakowa, Podłęże,
Los-Nr.: 2
Usługi gospodarki leśnej na terenie leśnictw Mętków, Szczakowa, Podłęże. Szacunkowa ilość podstawowych prac: pozyskanie i zrywka 25700 m3, czyszczenia wczesne 34,18 ha, czyszczenia późne 57,50 ha, pielęgnacja gleby 215,12 ha.
pakiet IV - usługi leśne w leśnictwach: Kroczymiech, Bobrek, Bukowno + nasiennictwo oraz siew mechaniczny w nadleśnictwie
Los-Nr.: 3
Usługi gospodarki leśnej na terenie leśnictw Kroczymiech, Bobrek, Bukowno. Szacunkowa ilość podstawowych prac: pozyskanie i zrywka 21300 m3, czyszczenia wczesne 22,17 ha, czyszczenia późne 24,45 ha, pielęgnacja gleby 238,65 ha.
pakiet V - usługi leśne w leśnictwach: Płoki, Dulowa, OHZ Dulowa
Los-Nr.: 4
Usługi gospodarki leśnej na terenie leśnictw Płoki, Dulowa oraz gospodarki łowieckiej na terenie OHZ Dulowa. Szacunkowa ilość podstawowych prac: pozyskanie i zrywka 14200 m3, czyszczenia wczesne 21,96 ha, czyszczenia późne 15,58 ha, pielęgnacja gleby 122,71 ha.
pakiet VI - usługi leśne w leśnictwach: Piła Kościelecka, Sławków
Los-Nr.: 5
Usługi gospodarki leśnej na terenie leśnictw Piła Kościelecka, Sławków. Szacunkowa ilość podstawowych prac: pozyskanie i zrywka 13000 m3, czyszczenia wczesne 7,28 ha, czyszczenia późne 3,16 ha, pielęgnacja gleby 59,02 ha.