Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
architectuuropdracht Grote Steenweg
Referenznummer der Bekanntmachung: Grote Steenweg
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het voorwerp van de opdracht vormt een volledige architectuuropdracht met inbegrip van alle studies inzake stabiliteit en technieken voor de vervanging van bestaande gebouwen door een appartementencomplex, een kinderdagverblijf, ondergrondse parkeergarage, grondgebonden woningen in een binnengebied en een poortwoning.
De gebouwen worden opgericht op de terreinen van Woonhaven Antwerpen gelegen aan de Grote Steenweg 565-571, 2600 Berchem