Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73272-2023
Polen-Łódź: Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
2023/S 025-073272
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Druk oraz dostarczenie wydań gazety - dziennika o tytule „Łódź.pl” w 2023 roku
Referenznummer der Bekanntmachung: PZP/6/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wydruku i dostarczeniu wydań gazety - dziennika o tytule „Łódź.pl” w 2023 roku.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
3. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę oraz dalszych Podwykonawców na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących czynności określone w Opisie przedmiotu zamówienia, związane z wykonaniem zamówienia których, wykonanie zawiera cechy stosunku pracy określone w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320), tj. następujące czynności:
a) przyjęcie od Zamawiającego i sprawdzenie pod względem technicznym plików gazety do druku;
b) obsługa bezpośrednia maszyn drukarskich dokonujących wydruku gazety aż do uzyskania wersji finalnej;
c) przygotowanie ekspedycji gazety do Zamawiającego oraz dostawa.
4. Zakres prac osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia oraz sposób dokumentowania zatrudnienia tych osób i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań oraz sankcji z tytułu ich niespełnienia zostały określone we wzorze umowy (Załącznik nr 7 do SWZ).
5. Umowa zostaje zawarta na okres od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2023 roku z zastrzeżeniem, iż pierwsze wydanie gazety nastąpi w dniu 2 stycznia 2023 roku.