Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Viešojo transporto keleivių informavimo švieslentės su operacine sistema ir programine įranga ir švieslenčių įrengimo darbai Vilniaus viešojo transporto stotelėse
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas35261100 Besikeičiančios informacijos švieslentės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkančioji organizacija siekia įsigyti keleivių informavimo švieslentes su operacine sistema ir programine įranga bei švieslenčių įrengimo darbus Vilniaus viešojo transporto stotelėse.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)35261100 Besikeičiančios informacijos švieslentės
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Perkančioji organizacija siekia įsigyti keleivių stotelių informacines švieslentes su operacine sistema ir programine įranga bei švieslenčių įrengimo darbais Vilniaus viešojo transporto stotelėse.