Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa energii elektrycznej czynnej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-27/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia stanowi dostawa energii elektrycznej czynnej wraz z usługą dystrybucji na potrzeby RCKiK w Krakowie.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)65310000 Stromversorgung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 2.1. Dostawę energii elektrycznej w ilości wynoszącej 853 MWh dla wszystkich punktów poboru wyszczególnionych w Załączniku Nr 2 do SWZ – Szczegółowy wykaz punktów poboru; 2.2. Usługę dystrybucji dla wszystkich punktów poboru wyszczególnionych w Załączniku Nr 2 do SWZ – Szczegółowy wykaz punktów poboru; 2.3. Zamawiający posiada obiekt w grupie taryfowej B23: a. Prognozowane zużycie w szczycie przedpołudniowym – 180MWh. b. Prognozowane zużycie w szczycie popołudniowym – 100MWh. c. Prognozowane zużycie w pozostałych godzinach – 570MWh. 2.4. Zamawiający posiada obiekt w grupie taryfowej C21: a. Prognozowane zużycie 3,0 MWh. 2.5. Moc umowna dla wszystkich punktów poboru wynosi 345kW; 3. Dostarczana energia elektryczna winna spełniać parametry techniczne wskazane w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997r. – Prawo energetyczne (tekst jedn. 2021, poz. 710 z późn. zm.) oraz przepisach wykonawczych wydanych na podstawie delegacji ustawowej. 4. Szczegółowe wymagania techniczne dotyczące punktów poboru zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.