Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy produktów leczniczych różnych
Referenznummer der Bekanntmachung: EZ/926/104/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33661100 Anästhetika
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych różnych według poniższych części: Zadanie 1 - Zadanie 41. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorach umów (załącznik nr 3 - Wzór umowy I i załącznik nr 3a do SWZ – Wzór umowy II Dzierżawa) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (załącznik nr 9 do SWZ). Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają wzory umów, stanowiące integralną część SWZ. Szacunkowa wartość przedmiotu zamówienia bez prawa opcji wynosi 8 315 122,83 PLN. W sekcji II.1.5. ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość z uwzględnieniem prawa opcji.