Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73300-2023
Belgien-Diest: Operationstechnik
2023/S 025-073300
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Raamovereenkomst voor Energiependels, operatielampen, onderzoekslampen en draagarmen voor het nieuwbouwproject Verversgracht.
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-104
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33160000 Operationstechnik
II.1.4)Kurze Beschreibung:
AZDiest is gestart met zijn nieuwbouwproject Verversgracht.
De bouw is gestart en zal einde 2024 wind en waterdicht zijn. De in huizing wordt voorzien kwartaal één van 2025.
In deze nieuwbouw wordt het chirurgisch dagcentrum voorzien, evenals 10 raadplegingslokalen.
Om deze te kunnen inrichten met energiependels, operatielampen, onderzoekslampen en eventuele extra draagarmen voor medische toepassing wordt dit dossier in de markt gezet.
Deze eerste fase in het dossier is een selectieleidraad.
De tweede fase zal de gunningsfase zijn, met het bestek en de nodige technische eisen en verwachtingen, en de nodige info over inplanting en tijdsplanning.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Energiependels voor het nieuwbouwproject
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Operatielampen voor het nieuwbouwproject
Los-Nr.: 2
33167000 OP-Beleuchtung
Onderzoekslampen voor het nieuwbouwproject
Los-Nr.: 3
Draagarmen voor medische toepassingen voor het nieuwbouwproject
Los-Nr.: 4