Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Mēbeļu izgatavošana un uzstādīšana telpu labiekārtošanai “Specializēto darbnīcu” izveidei “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošana” realizācijas ietvaros
Atsauces numurs: ONP 2022/115
II.1.2)Galvenās CPV kods39100000 Mēbeles
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)39100000 Mēbeles
II.2.4)Iepirkuma apraksts: