II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dzierżawa analizatorów i sprzętu medycznego, zakup sprzętu medycznego oraz odczynników, materiałów, produktów diagnostycznych i sprzętu laboratoryjnego.
Numer referencyjny: SZP.2910.12.(41/ZP/22).2022.JM
II.1.2)Główny kod CPV38434500 Analizatory biochemiczne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 6 426 596.16 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38434500 Analizatory biochemiczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Dzierżawa głównego automatycznego analizatora hematologicznego wraz z zakupem odczynników, mat. kontrolnych, kalibratorów, artykułów zużywalnych i części zamiennych oraz usług autoryzowanego serwisu dla potrzeb ZDL w WSzZ – na okres 48 miesięcy
Dzierżawa zastępczego automatycznego analizatora hematologicznego wraz z zakupem odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów, artykułów zużywalnych i części zamiennych oraz usług autoryzowanego serwisu dla potrzeb ZDL w WSzZ– na okres 48 miesięcy
Dzierżawa zintegrowanego automatycznego systemu analityki ogólnej (analizator paskowy moczu, analizator osadu moczu wraz z oprogramowaniem łączącym) wraz zakupem wszystkich niezbędnych odczynników, pasków, materiałów kontrolnych i zużywalnych oraz usługami autoryzowanego serwisu – na okres 48 miesięcy
Zakup zamkniętego , próżniowego system pobierania krwi wraz z dzierżawą aparatu do OB i autoryzowanym serwisem - na okres 48 miesięcy
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696200 Odczynniki do badania krwi
Odczynniki do badań serologii grup krwi metodą manualną – na okres 48 miesięcy
Dzierżawa czterech jednakowych, kompaktowych analizatorów stanów krytycznych – wraz z odczynnikami, akcesoriami i materiałami kontrolnymi i zużywalnymi oraz usługami autoryzowanego serwisu – na okres 48 miesięcy
Zakup zestawów do wykonywania paneli alergologicznych do wykrywania swoistych IgE oraz do oznaczania profilu przeciwciał przeciwjądrowych, badań panelu wątrobowego ,metodą Line blot – wraz z dzierżawą analizatora z niezbędnym osprzętem oraz usługami serwisu – okres 48 miesięcy.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696500 Odczynniki laboratoryjne
Dostawa niezbędnych odczynników i materiałów zużywalnych do trzech kompaktowych analizatorów parametrów stanów krytycznych wraz z usługami autoryzowanego serwisu – na okres 48 miesięcy
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33124130 Wyroby diagnostyczne
Zakup testów do wykonywania badań potwierdzenia boreliozy met. Line blot– wraz z dzierżawą analizatora z niezbędnym osprzętem oraz usługami serwisu – okres 48 miesięcy.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38437000 Pipety i akcesoria laboratoryjne
Zakup kapilar z heparyną litową wraz z kapturkami– na okres 48 miesięcy
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696300 Odczynniki chemiczne
Zakup odczynników i wszelkich niezbędnych materiałów do badań metodą immunofluorescencji pośredniej (IIF) – wraz z dzierżawą aparatury do wykonywania tych badań oraz całego niezbędnego osprzętu i usługami serwisu – okres 48 miesięcy.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Zakup drobnego sprzętu laboratoryjnego – na okres 48 miesięcy
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Zakup surowic kontrolnych do badań biochemicznych – poziom normalny i patologiczny oraz materiałów kontrolnych do PM-R: zawierających oznaczone poziomy: białko, glukoza, chlorki (poziom 1 i poziom 2) i materiałów kontrolnych do moczu (poziom normalny i patologiczny) – na okres 24 miesięcy
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Zakup odczynników laboratoryjnych – na okres 24 miesięcy
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Zakup mikrometod: do pobierania krwi na morfologię z palca i do pobierania krwi z żyły noworodkom a także probówek do pobrania krwi na glukozę zawierających fluorek– na okres 24 miesięcy.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Zakup odczynnika do oznaczania fibrynogenu metodą Clausa do koagulometru odpowiedniego do K 3002 Optic– na okres 24 miesięcy
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33192500 Probówki
Zakup probówek z jonami magnezu – na okres 24 miesięcy
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Zakup wkładek do wirówki cytologicznej MPW 223 c oraz bibuła do wkładek – na okres 24 miesięcy
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
Zakup naczynek do zagęszczania moczu do elektroforezy białek – na okres 24 miesięcy
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Zakup kuwet chrom do koagulometru K 3002 Optic – na okres 24 miesięcy
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
Zakup probówek typu Eppendorf o poj. 1,5 mL, z PP, stożkowych , z zintegrowanym wieczkiem, niesterylnych oraz probówek 5 ml z korkami – na okres 24 miesięcy.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
Zakup pipet automatycznych o stałej i zmiennej pojemności – zakup jednorazowy
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
Zakup kamery cyfrowej do podłączenia do mikroskopu – zakup jednorazowy
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
Zakup drobnego, szklanego sprzętu laboratoryjnego – zakup jednorazowy