Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: 22/118
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod22462000 Reklammaterial
II.1.4)Kort beskrivning:
Ramavtal för att tillgodose fastighetsbolaget VätterHems löpande behov av profilprodukter under avtalstiden
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)15842000 Choklad och sötsaker
18530000 Presenter och priser
30192121 Kulspetspennor
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: