Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73352-2023
Bulgarien-Sofia: Fahrzeugarmaturen
2023/S 025-073352
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на специализирани инструменти“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
38548000 Fahrzeugarmaturen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на  специализирани инструменти.
Всички дейности, предмет на настоящата обществена поръчка са подробно описани в Техническata спецификациq по в (Приложение № 1), неразделна част от настоящата документация.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 69 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Изпълнението на предмета на обществената поръчка включва „Доставка на специализирани инструменти”, съгласно Техническа спецификация по Приложение № 1 неразделна част от документацията към тази обществена поръчка.