Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73356-2023
Tschechien-Prag: Möbel
2023/S 025-073356
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dynamický nákupní systém - nákup nábytku a židlí pro resort MPSV III.
Referenznummer der Bekanntmachung: 1.34.7/2020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39100000 Möbel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zadávacího řízení je zavedení a užívání dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) pro zadávání dílčích veřejných zakázek na dodávky nábytku a židlí pro potřeby resortu práce a sociálních věcí, kterými se rozumí zejména stoly, skříně, kontejnery, archivační skříně (registratury) a kancelářské, konferenční, jednací či jídelní židle. DNS je ve smyslu ust. § 138 odst. 1 ZZVZ rozdělen na 2 kategorie, a to kategorie NÁBYTEK a kategorie ŽIDLE.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kategorie NÁBYTEK
Los-Nr.: 1.34.7/2020/1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v rámci kategorie DNS NÁBYTEK je zajištění dodávek zejména stolů, skříní, kontejnerů, registratur (archivačních skříní), drobného nábytku a příslušenství k uvedenému nábytku a dalších položek spadající pod kód dle číselníku NIPEZ 15, vyjma položek spadajících pod kód dle číselníku NIPEZ 39110000-6 (viz kategorie ŽIDLE), a to vč. dopravy na místo plnění, montáže, balného a ekologické likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky. Standardní typy nábytku vč. detailní specifikace požadovaných parametrů, které budou předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v této kategorii DNS, jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace - Katalog nábytku - standard.
Kategorie ŽIDLE
Los-Nr.: 1.34.7/2020/2
39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v rámci kategorie DNS ŽIDLE je zajištění dodávek zejména židlí kancelářských, konferenčních, jednacích, jídelních, podložek pod nohy a dalších položek spadajících pod kód dle číselníku NIPEZ 39110000-6, a to vč. dopravy na místo plnění, případné montáže, balného a ekologické likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky. Standardní typy židlí vč. detailní specifikace požadovaných parametrů, které budou předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v této kategorii DNS, jsou uvedeny v Příloze č. 2 zadávací dokumentace - Katalog židlí - standard.