Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73360-2023
Submission deadline has been amended by:  131902-2023
Tschechien-Prag: Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
2023/S 025-073360
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
8583-Úprava hydraulického obvodu ovládání klapky na výtlaku čerpadla BQDV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dílem je úprava závaží a hydraulického obvodu klapek, dále úpravy v části elektro a modifikace zařízení SKŘ, zahrnující zpracování dokumentační části, dodávku a následnou realizaci díla v JE Dukovany formou dodávky „na klíč“ a provedení všech nutně vyvolaných úprav na dotčených zařízeních, konstrukcích a systémech.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
42122210 Hydraulikpumpenaggregate
42124221 Teile für Hydraulikpumpenaggregate
42131120 Absperrschieber
42121100 Druckwasser- oder Druckluftzylinder
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: