Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
GRAĐENJE 3 PRETOVARNE STANICE U SPLITSKO-DALMATINSKOJ ŽUPANIJI PS SINJ, PS BRAČ, PS ZAGVOZD
Referentni broj: VV-04/22
II.1.2)Glavna CPV oznaka45232470 Pretovarna postaja za otpad
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je Građenje 3 pretovarne stanice u Splitsko-dalmatinskoj županiji: PS Sinj, PS Brač, PS Zagvozd u okviru Projekta Izgradnja Centra za gospodarenje otpadom u Splitsko-dalmatinskoj županiji, uključujući izradu izvedbenih projekata te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga) po grupama.