II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa odczynników, testów, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą urządzeń dla Działu Mikrobiologii UCK WUM. DZPUCK.262.015.2023
Referenznummer der Bekanntmachung: DZPUCK.262.015.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, testów, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą urządzeń dla Działu Mikrobiologii UCK WUM w podziale na 4 Części:
Część nr 1 - Odczynniki do serologii infekcyjnej metodą ELISA oraz Western Blot wraz z dzierżawą analizatora
Część nr 2 - Odczynniki do serologii infekcyjnej metodą EIA lub CLIA wraz z dzierżawą analizatora
Część nr 3 - Testy do oznaczania MIC metodą mikrorozcieńczeń dla bakterii i drożdży
Część nr 4 - Odczynniki, materiały kontrolne i zużywalne do posiadanych analizatorów Vitek 2 i Vitec 2 Compact wraz z dzierżawą densytometrów
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie poszczególnych części stanowią: Załącznik nr 2 do SWZ– Formularz asortymentowo – cenowy oraz Załącznik nr 2.1 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odczynniki do serologii infekcyjnej metodą ELISA oraz Western Blot wraz z dzierżawą analizatora
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Odczynniki do serologii infekcyjnej metodą EIA lub CLIA wraz z dzierżawą analizatora
Los-Nr.: 2
Testy do oznaczania MIC metodą mikrorozcieńczeń dla bakterii i drożdży
Los-Nr.: 3
Odczynniki, materiały kontrolne i zużywalne do posiadanych analizatorów Vitek 2 i Vitec 2 Compact wraz z dzierżawą densytometrów
Los-Nr.: 4
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie poszczególnych części stanowią: Załącznik nr 2 do SWZ– Formularz asortymentowo – cenowy.