Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie
Referenznummer der Bekanntmachung: 1/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom dynamickom nákupnom systéme (DNS) bude nákup výpočtovej techniky, ktorá je bežne dostupná na trhu a ktorá je zaradená podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV) v skupine 302, 311, 316, 324, 325, 386, hlavný CPV kód 30200000-1 - Počítačové zariadenia a spotrebný materiál.
Účelom zriadenia DNS je vytvorenie platformy pre zadávanie zákaziek prednostne pre MŽP SR a jeho podriadené organizácie v DNS s cieľom umožniť verejným obstarávateľom flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so ZVO podľa svojich reálnych potrieb, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy a zároveň z úrovne MŽP SR centrálne riadiť a monitorovať nákup výpočtovej technicky jednotlivých podriadených organizácií.
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Referenčné číslo: 1/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis: