II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Elektrofiziológiai eszközök beszerzése II.
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001896752022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141200 Katheter
II.1.4)Kurze Beschreibung:
14 db adásvételi keretszerződés elektrofiziológiai eszközök beszerzésére 36 hónapra. A beszerzés tervezett mennyisége a 14 rész vonatkozásában 5760 db/36 hó.
A szerződések a keretösszeg kimerüléséig (a 14 rész vonatkozásában együttesen nettó 1 586 528 625 Ft/36 hó), de legfeljebb 36 hó időtartamra jönnek létre. A teljes mennyiséget ennek megfelelően a keretösszeg mértéke képezi.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Quadripoláris diagnosztikus elektródakatéterek 1.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141200 Katheter
33141240 Katheterzubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Diagnosztikus elektrofiziológiai és rádiófrekvenciás ablációs beavatkozásokra:
Quadripoláris diagnosztikus elektródakatéterek és összekötőkábelek:
6 F, quadripoláris, 3,2 mm-es soft tip elektródával rendelkező, Josephson vagy Cournard fix görbület típusú, legalább 110 cm hosszúságú, elérhető 5 mm vagy 2-5-2 mm póluskiosztással rendelkező elektródakatéter a hozzá tartozó összekötő kábellel együtt biztosítva.
Tervezett mennyiség 400 db/év, 1200 db/3 év.
Ajánlatkérő a tervezett mennyiség 50 %-ra vállal lehívási kötelezettséget (a lehívás vállalt mértékét Ajánlatkérő a betegellátáshoz szükséges eszközfelhasználás ütemére és mennyiségére - korábbi szerződések tapasztalata alapján - tekintettel határozta meg).
A részletes követelményeket a közbeszerzési dokumentumok műszaki leírás fejezete és a szerződéstervezet tartalmazza.
Fő finanszírozási feltételek:
A termékek ellenértékét Ajánlatkérő a felhasználás-lejelentésenként, az igazolt teljesítést követően a teljesítésigazolás birtokában, a Kbt. 135. § (1), (5)-(6) és (10) bekezdései alkalmazásával, a számla kiállítását követő 60 napon belül banki átutalással teljesíti, a Ptk. 6:130. § (1)-(2) bekezdései, valamint a kötelező egészségbiztosítás ellátásairól szóló 1997. évi LXXXIII. törvény 9/A. § a) pontja alapján. Vevő késedelmes fizetése esetén Eladó a késedelmi kamatra vonatkozóan a Ptk. 6:155. §, valamint a behajtási költségátalányról szóló 2016. évi IX. törvény 3. § szerinti késedelmi kamat követelésére jogosult.
A kifizetés pénzneme: HUF.
Az ajánlati áraknak a teljesítés során felmerülő összes költséget tartalmazniuk kell. Ezen kívül bármilyen egyéb, a szerződés teljesítésével kapcsolatos költség nem számolható el.
Az ajánlatkérő felhívja Ajánlattevők figyelmét a Kbt. 136. § (1) bekezdésében foglaltakra a kifizetéseket illetően, illetve a 143. § (3) bekezdésében foglalt speciális felmondási okra.
A pénzügyi teljesítés és a finanszírozás részletes feltételeit a szerződéstervezet tartalmazza.
Ajánlatkérő nem teszi lehetővé, hogy a szerződés teljesítése érdekében a nyertes ajánlattevő(k) gazdálkodó szervezetet (projekttársaságot) hozzon/hozzanak létre.
Az ajánlatkérő az ajánlatokat a Kbt. 76.§ (2) bekezdés c) pontja alapján a legjobb ár-érték arány értékelési szempont alapján értékeli.
Azon részszempontok esetében, ahol a kisebb érték a kedvezőbb (előny a kisebb) - így a „nettó ajánlati ár” részszempontnál is - az értékelés módszere a fordított arányosítás. A legkedvezőbb ajánlat 10 pontot kap.
Azon részszempontok esetében, ahol a magasabb érték a legkedvezőbb (előny a nagyobb), az értékelés módszere az arányosítás. A legkedvezőbb ajánlat 10 pontot kap.
Az értékelés során adható pontszám alsó és felső határának megadása: 0-10 pont.
Quadripoláris diagnosztikus elektródakatéterek 2.
Los-Nr.: 2
5F és 6F, 115 cm, Josephson, Cournard és Damato fix görbülettel, négyféle (2 mm, 2-5-2 mm, 5 mm vagy 10 mm), elektróda kiosztással rendelkező quadripolaris, diagnosztikus katéter. A katéterrel kompatibilis összekötő kábel biztosításával.
Tervezett mennyiség 80 db/év, 240 db/3 év.
Azon részszempontoknál, ahol igen-nem a lehetséges válasz, az értékelés módszere az abszolút értékelés, a pozitív válasz a maximum, a negatív válasz a minimum pontszámot kapja.
Intracardiális UH katéter
Los-Nr.: 3
Intracardiális UH katéter:
8F, 10F külső átmérőjű, GE Vivid I valamint Siemens rendszerrel kompatibilis diagnosztikus intracardialis UH katéter elektrofiziológiai vizsgálathoz.
Tervezett mennyiség 60 db/év, 240 db/3 év.
16-24 pólusú elektródakatéter és összekötőkábel
Los-Nr.: 4
Mozgatható diagnosztikus 16-24 pólusú elektródakatéter és összekötőkábel:
6F, duodecapolaris, egy irányban állítható görbületű, max. 90 cm hosszúságú, 2-8-2-es pólustávolságú, elektródakatéter a hozzá tartozó összekötő kábellel együtt biztosítva.
Tervezett mennyiség 40 db/év; 120 db/3 év.
Elektroanatómiai mapping elektródakatéterek 1.
Los-Nr.: 5
Elektroanatómiai mapping elektródakatéterek és kiegészítők:
8F, 3,5 mm végű, uni- és bidirekcionális görbületű, rugós erőmérés elvén működő szöveti nyomóerőt megjeleníteni képes mágneses szenzorral ellátott, irrigációs katéter CARTO 3 elektroanatómiai rendszerhez a hozzá tartozó térképező rendszer térítésmentes biztosításával, valamint igény szerint a katéterhez tartozó összekötő kábel térítésmentes biztosításával.
Tervezett mennyiség 100 db/év, 300 db/3 év.
Elektroanatómiai mapping elektródakatéterek 2.
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141240 Katheterzubehör
33141200 Katheter
7F külső átmérőjű, a katéter végen 5F vastagságú, mágneses szenzorral ellátott, mozgatható végű és változtatható átmérőjű, 10 vagy 20 pólusú, egyenlő pólustávolságú körkörös vena pulmonaris mapping katéter CARTO 3 elektroanatómiai rendszerhez a hozzá tartozó térképező rendszer térítésmentes biztosításával, valamint igény szerint a katéterhez tartozó összekötő kábel térítésmentes biztosításával.
Tervezett mennyiség 300 db/év, 900 db/3 év.
Elektroanatómiai mapping elektródakatéterek 3.
Los-Nr.: 7
7F külső átmérőjű, mágneses szenzorral ellátott, mozgatható végű, ötágú, 20 pólusú multielektróda mapping katéter CARTO 3 elektroanatómiai rendszerhez a hozzá tartozó térképező rendszer térítésmentes biztosításával, valamint igény szerint a katéterhez tartozó összekötő kábel térítésmentes biztosításával.
Elektroanatómiai mapping elektródakatéterek 4.
Los-Nr.: 8
Helyzetérzékelő referencia elektróda (patch), CARTO 3 elektroanatómiai rendszerhez.
Tervezett mennyiség 350 db/év; 1050 db/3 év.
Elektroanatómiai mapping elektródakatéterek 5.
Los-Nr.: 9
7F külső átmérőjű, mágneses szenzorral ellátott, mozgatható végű, nyolcágú, 24 és 48 pólusú multielektróda mapping katéter CARTO 3 elektroanatómiai rendszerhez a hozzá tartozó térképező rendszer térítésmentes biztosításával, valamint igény szerint a katéterhez tartozó összekötő kábel térítésmentes biztosításával.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Cryoablációs eszközök:
A pulmonális vénák fagyasztásos izolálására kifejlesztett, egymással kompatibilis ballonos cryo katéterek. Az operátor pedál segítségével önállóan indítja és állítja le a fagyasztást.
- Cryoballon katéter 28 mm átmérővel, min. 2, max. 4 különböző hosszúságú tippel ellátott, a hozzá tartozó cryo konzol térítésmentes biztosításával, valamint a katéterrel kompatibilis elektromos és gáz összekötő kábel biztosításával.
Tervezett mennyiség 50 db/év; 150 db/3 év.
- Gáz palack
Tervezett mennyiség 5 db/év; 15 db/3 év.
- 12,7 Fr belső átmérőjű transseptalis Seath dilatátorral.
Tervezett mennyiség 50 db/év; 150 db/3év.
- Katéter disztális végén körkörösen elhelyezkedő, 8 pólusú, a cryoballon lumenébe illeszkedő diagnosztikus elektrofiziológiai katéter és a katéterrel kompatibilis elektromos kábel biztosításával.
Tervezett mennyiség 25 db/év; 75 db/3 év.
Basket katéter alapú térképezőrendszerek 1.
Los-Nr.: 11
Pitvari és kamrai tachycardiak diagnosztikájára és ablációjára alkalmas basket katéter alapú térképezőrendszerek.
Követelmény:
Rhythmia térképező rendszerrel való kompatibilitás.
8,5F, bidirekcionalis görbülettel mozgatható, a görbület síkját a mozgatókar kiképzésével érzékeltető 64 elektródás, 8 sima felületű bordákból álló flexibilis, biztonságos diagnosztikus kosár katéter, bármely szívüreg elektromos jeleinek vizsgálatához, Rhythmia elektromágneses szenzorral. A változtatható kosár méret: 3-22 mm átmérő. Elektród távolság: 2,5 mm. Elektródok felülete <0,45 mm2. A hozzá tartozó térképező rendszer térítésmentes biztosításával, valamint a katéterrel kompatibilis összekötő kábel biztosításával.
Basket katéter alapú térképezőrendszerek 2.
Los-Nr.: 12
Kontakt nyomás mérős 7,5F (shaft átmérő), 7F (tip átmérő) 4-2,5-2,5 mm-es elektródatávolságú nyitott hűtésű fejjel rendelkező, pontosan mozgatható, a szöveti kontaktus erejét fokozó distalis shaft kiképzéssel is rendelkező, több méretben bidirekcionális görbületekkel mozgatható, plusz aszimmetrikus görbülettel is rendelkező, a görbület síkját a mozgatókar kiképzésével érzékeltető quadripolaris, thermocouple érzékelővel ellátott katétervégű ablációs katéter Rhythmia elektromágneses szenzorral, mely 1 m alatti mágneses követési pontosságot biztosít. Önállóan is alkalmas elektroanatómiai térkép létrehozásara, a katéter lokalizációjára és követésére. Az ablációs fejben elhelyezkedő elektróda segítségével alkalmas az ablációs helyen focalis intrakardiális impedancia mérésre. A hozzá tartozó térképező rendszer térítésmentes biztosításával, valamint a katéterrel kompatibilis összekötő kábel biztosításával.
Az ajánlatkérő az ajánlatokat a Kbt. 76.§ (2) bekezdés c) pontja alapján a legjobb ár-érték arány értékelési szempont alapján értékeli
Basket katéter alapú térképezőrendszerek 3.
Los-Nr.: 13
Helyzetérzékelő referencia elektróda elektromágneses érzékelővel.
Basket katéter alapú térképezőrendszerek 4.
Los-Nr.: 14
Irrigációs katéterhez pumpaszerelék Rhythmia elektroanatómiai térképező rendszer pumpájához.
Tervezett mennyiség 20 db/év, 60 db/3 év.