Lieferungen - 733836-2022
Submission deadline has been amended by:  70575-2023
Rumänien-București: Computeranlagen und Zubehör
2022/S 252-733836
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Achizitia de active corporale de tip instalatii, utilaje, echipamente_Scaner 3D_Imprimanta3D
Referenznummer der Bekanntmachung: 326768_2022_PAAPD1368011
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Achizitia de active corporale de tip instalatii, utilaje, echipamente_Scaner 3D_Imprimanta3D in cadrul proiectului „Dezvoltarea unui produs tehnologic - Costum de protectie activa EOD” - INOEXP, Cod SMIS 2014+: 119658
Scaner 3D - 1 buc
Imprimanta 3 D - 1 buc
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari, inainte de data limita de depunere a ofertelor-18 zile
Termenul de raspuns al Autoritatii la solicitarile de clarificare/informatii suplimentare - autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 971 961.60 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 2
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 2
Der öffentliche Auftraggeber behält sich das Recht vor, Aufträge unter Zusammenfassung der folgenden Lose oder Losgruppen zu vergeben:
ofertele pot fi depuse pentru unul sau mai multe loturi
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Imprimanta 3D cu filament plastic compozit
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30232100 Drucker und Plotter
51500000 Installation von Maschinen und Geräten
80500000 Ausbildung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Imprimanta 3D cu filament plastic compozit - 1 buc
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor - 18 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Termenul de raspuns al autoritatii la solicitarile de clarificare / informatii suplimentare - 11 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor
Scaner 3D pentru inginerie inversa si proces de inspectie
Los-Nr.: 1
38520000 Scanner
Scaner 3D pentru inginerie inversa si proces de inspectie - 1 buc