Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
21975 Prekinių vagonų stabdžių sistemos ir sukabinimo įtaiso atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas skaidomas į 4 Pirkimo objekto dalis:
1 p. o. d. - Įvorės kompozicinės;
2 p. o. d. - Slopintuvai;
3 p. o. d. - Vožtuvai, čiaupai;
4 p. o. d. - Žiedai.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiKaina
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4