II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nyomtatási kellékanyagok szállítása
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR002001522022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Nyomtatási kellékanyagok szállítása 8 részben, keretszerződés megkötésével. (Zebra, Samsung, Lexmark, Canon, HP, Xerox, OKI és Ricoh típusok)
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30192300 Farbbänder
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ajánlatkérő az eljárás 1. részében a műszaki leírásban megadott Zebra típusú nyomtatási kellékanyagokat kívánja beszerezni.
Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban rögzített mennyiségek lehívására nem vállal kötelezettséget, azok megadása kizárólag az ajánlatok összehasonlítását szolgálja. A rögzített mennyiségek Ajánlatkérő korábbi tapasztalatai alapján kalkulált mennyiségek. Ajánlatkérő keretszerződést köt, melyben szereplő összeg keretéig hívhatja le a termékeket. A teljes keretösszeg az 1. rész tekintetében nettó 5 419 429,- Ft. Ajánlatkérő a teljes keretösszegből nettó 4 335 543,- Ft-ra vállal lehívási kötelezettséget; a fennmaradó összeg, nettó 1 083 886,- Ft opció, melyet nem terhel lehívási kötelezettség. A kalkulált mennyiség a teljes nettó keretösszegre vonatkoztatva hozzávetőlegesen 811 darab, tételenként részletezve a Közbeszerzési Dokumentumokban (a továbbiakban: KD-ban).
A részletes előírásokat a KD részét képező műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazza.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Samsung típusok szállítása
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30124300 Trommeln für Büromaschinen
30125100 Tonerpatronen
Ajánlatkérő az eljárás 2. részében a műszaki leírásban magadott Samsung típusú nyomtatási kellékanyagokat kívánja beszerezni.
Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban rögzített mennyiségek lehívására nem vállal kötelezettséget, azok megadása az ajánlatok összehasonlítását szolgálja. A rögzített mennyiségek Ajánlatkérő korábbi tapasztalatai alapján kalkulált mennyiségek. Ajánlatkérő keretszerződést köt, melyben szereplő összeg keretéig hívhatja le a termékeket. A teljes keretösszeg a 2. rész tekintetében nettó 115 685 171,- Ft. Ajánlatkérő a teljes keretösszegből nettó 92 548 137,- Ft-ra vállal lehívási kötelezettséget; a fennmaradó összeg, nettó 23 137 034,- Ft opció, melyet nem terhel lehívási kötelezettség. A kalkulált mennyiség a teljes nettó keretösszegre vonatkoztatva hozzávetőlegesen 3313 darab, tételenként részletezve a KD-ban.
Lexmark típusok szállítása
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
30124300 Trommeln für Büromaschinen
30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
30192113 Tonerkassetten
Ajánlatkérő az eljárás 3. részében a műszaki leírásban megadott Lexmark típusú nyomtatási kellékanyagokat kívánja beszerezni.
Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban rögzített mennyiségek lehívására nem vállal kötelezettséget, azok megadása az ajánlatok összehasonlítását szolgálja. A rögzített mennyiségek Ajánlatkérő korábbi tapasztalatai alapján kalkulált mennyiségek. Ajánlatkérő keretszerződést köt, melyben szereplő összeg keretéig hívhatja le a termékeket. A teljes keretösszeg a 3. rész tekintetében nettó 13 848 992,- Ft. Ajánlatkérő a teljes keretösszegből nettó 11 079 194,- Ft-ra vállal lehívási kötelezettséget; a fennmaradó összeg, nettó 2 769 798,- Ft opció, melyet nem terhel lehívási kötelezettség. A kalkulált mennyiség a teljes nettó keretösszegre vonatkoztatva hozzávetőlegesen 558 darab, tételenként részletezve a KD-ban.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Ajánlatkérő az eljárás 4. részében a műszaki leírásban megadott Canon típusú nyomtatási kellékanyagokat kívánja beszerezni.
Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban rögzített mennyiségek lehívására nem vállal kötelezettséget, azok megadása az ajánlatok összehasonlítását szolgálja. A rögzített mennyiségek Ajánlatkérő korábbi tapasztalatai alapján kalkulált mennyiségek. Ajánlatkérő keretszerződést köt, melyben szereplő összeg keretéig hívhatja le a termékeket. A teljes keretösszeg a 4. rész tekintetében nettó 12 899 750,- Ft. Ajánlatkérő a teljes keretösszegből nettó 10 319 800,- Ft-ra vállal lehívási kötelezettséget; a fennmaradó összeg, nettó 2 579 950,- Ft opció, melyet nem terhel lehívási kötelezettség. A kalkulált mennyiség a teljes nettó keretösszegre vonatkoztatva hozzávetőlegesen 872 darab, tételenként részletezve a KD-ban.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Ajánlatkérő az eljárás 5. részében a műszaki leírásban megadott HP típusú nyomtatási kellékanyagokat kívánja beszerezni.
Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban rögzített mennyiségek lehívására nem vállal kötelezettséget, azok megadása az ajánlatok összehasonlítását szolgálja. A rögzített mennyiségek Ajánlatkérő korábbi tapasztalatai alapján kalkulált mennyiségek. Ajánlatkérő keretszerződést köt, melyben szereplő összeg keretéig hívhatja le a termékeket. A teljes keretösszeg az 5. rész tekintetében nettó 125 132 770,- Ft. Ajánlatkérő a teljes keretösszegből nettó 100 106 216,- Ft-ra vállal lehívási kötelezettséget; a fennmaradó összeg, nettó 25 026 554,- Ft opció, melyet nem terhel lehívási kötelezettség. A kalkulált mennyiség a teljes nettó keretösszegre vonatkoztatva hozzávetőlegesen 6683 darab, tételenként részletezve a KD-ban.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
30124100 Fuser
jánlatkérő az eljárás 6. részében a műszaki leírásban megadott Xerox típusú nyomtatási kellékanyagokat kívánja beszerezni.
Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban rögzített mennyiségek lehívására nem vállal kötelezettséget, azok megadása az ajánlatok összehasonlítását szolgálja. A rögzített mennyiségek Ajánlatkérő korábbi tapasztalatai alapján kalkulált mennyiségek. Ajánlatkérő keretszerződést köt, melyben szereplő összeg keretéig hívhatja le a termékeket. A teljes keretösszeg az 5. rész tekintetében nettó 19 842 016,- Ft. Ajánlatkérő a teljes keretösszegből nettó 15 873 613,- Ft-ra vállal lehívási kötelezettséget; a fennmaradó összeg, nettó 3 968 403,- Ft opció, melyet nem terhel lehívási kötelezettség. A kalkulált mennyiség a teljes nettó keretösszegre vonatkoztatva hozzávetőlegesen 506 darab, tételenként részletezve a KD-ban.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Ajánlatkérő az eljárás 7. részében a műszaki leírásban megadott OKI típusú nyomtatási kellékanyagokat kívánja beszerezni.
Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban rögzített mennyiségek lehívására nem vállal kötelezettséget, azok megadása az ajánlatok összehasonlítását szolgálja. A rögzített mennyiségek Ajánlatkérő korábbi tapasztalatai alapján kalkulált mennyiségek. Ajánlatkérő keretszerződést köt, melyben szereplő összeg keretéig hívhatja le a termékeket. A teljes keretösszeg a 7. rész tekintetében nettó 143 106 638,- Ft. Ajánlatkérő a teljes keretösszegből nettó 114 485 310,- Ft-ra vállal lehívási kötelezettséget; a fennmaradó összeg, nettó 28 621 328,- Ft opció, melyet nem terhel lehívási kötelezettség. A kalkulált mennyiség a teljes nettó keretösszegre vonatkoztatva hozzávetőlegesen 4884 darab, tételenként részletezve a KD-ban.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30125100 Tonerpatronen
Ajánlatkérő az eljárás 8. részében a műszaki leírásban megadott Ricoh típusú nyomtatási kellékanyagokat kívánja beszerezni.
Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban rögzített mennyiségek lehívására nem vállal kötelezettséget, azok megadása az ajánlatok összehasonlítását szolgálja. A rögzített mennyiségek Ajánlatkérő korábbi tapasztalatai alapján kalkulált mennyiségek. Ajánlatkérő keretszerződést köt, melyben szereplő összeg keretéig hívhatja le a termékeket. A teljes keretösszeg a 8. rész tekintetében nettó 1 392 809,- Ft. Ajánlatkérő a teljes keretösszegből nettó 1 114 247,- Ft-ra vállal lehívási kötelezettséget; a fennmaradó összeg, nettó 278 562,- Ft opció, melyet nem terhel lehívási kötelezettség. A kalkulált mennyiség a teljes nettó keretösszegre vonatkoztatva hozzávetőlegesen 119 darab, tételenként részletezve a KD-ban.