Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Schoonmaak sportinfrastructuren
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-OO-AGBSAM-1007
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Uitbesteding van het beheer van de algemene schoonmaak van de sportinfrastructuren onder beheer van AGB SAM, beschreven in deel 3 van de technische bepalingen van dit lastenboek.
Een gedetailleerde omschrijving is terug te vinden in deel 3
Te allen tijde kunnen gebouwen geschrapt en toegevoegd kunnen worden, zonder dat er hiervoor enige schadevergoeding betaald moet worden.