Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на електрически двигатели, генератори и трансформатори (телподаващо устройство и генератор) ” за нуждите на ТП „ДЛС-Извора”
II.1.2)Основен CPV код31100000 Електрически двигатели, генератори и трансформатори
II.1.4)Кратко описание:
Технически изисквания и параметрите на техниката са посочени в Техническа спецификация – Приложение №1, неразделна част от документацията за участие.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 3 500.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
3.1. Технически изисквания и параметрите на техниката са посочени в Техническа спецификация – Приложение №1, неразделна част от документацията за участие.