Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ēkas pārbūve Deinstitucionalizācijas plāna īstenošanas vajadzībām Melnezera ielā 1, Tukumā, Tukuma novadā
Atsauces numurs: TNP 2022/107/ERAF
II.1.2)Galvenās CPV kods45000000 Celtniecības darbi
II.1.4)Īss apraksts:
Ēkas pārbūve Deinstitucionalizācijas plāna īstenošanas vajadzībām Melnezera ielā 1, Tukumā, Tukuma novadā saskaņā ar Tehnisko specifikāciju
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)45000000 Celtniecības darbi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: