Lieferungen - 734407-2022
Submission deadline has been amended by:  129662-2023
Polen-Bełchatów: Mehrphasenmotoren
2022/S 252-734407
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup silników elektrycznych do wentylatorów powietrza i spalin bloku nr 7 w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Referenznummer der Bekanntmachung: PPOST/GEK/CSS/IZE-ELT/08620/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31132000 Mehrphasenmotoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa silników elektrycznych do wentylatorów powietrza i spalin bloku nr 7 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów tj.:
1. SILNIK 1000V8 9870KW 5500V IMB3 - silnik elektryczny 3-fazowy klatkowy typu DKKEF1040-8V produkcji VEM Motors GmbH, odpowiednik silnika o numerze fabrycznym 2376073, lub równoważny;
2. SILNIK 710WF6 3400KW 10000V IMB3 - silnik elektryczny 3-fazowy klatkowy typu DKKAS7132-6WF produkcji VEM Motors GmbH, odpowiednik silnika o numerze fabrycznym 2376074, lub równoważny;
3. SILNIK 560V4 1592KW 5500V IMB3 - silnik elektryczny 3-fazowy klatkowy typu DKRAF5621-4V produkcji VEM Motors GmbH, odpowiednik silnika o numerze fabrycznym 2376075, lub równoważny.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
SILNIK 1000V8 9870KW 5500V IMB3- silnik elektryczny 3-fazowy klatkowy typu DKKEF1040-8V
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
SILNIK 1000V8 9870KW 5500V IMB3- silnik elektryczny 3-fazowy klatkowy typu DKKEF1040-8V produkcji VEM Motors GmbH, odpowiednik silnika o numerze fabrycznym 2376073, lub równoważny.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
SILNIK 710WF6 3400KW 10000V IMB3- silnik elektryczny 3-fazowy klatkowy typu DKKAS7132-6WF
Los-Nr.: 2
SILNIK 710WF6 3400KW 10000V IMB3 - silnik elektryczny 3-fazowy klatkowy typu DKKAS7132-6WF produkcji VEM Motors GmbH, odpowiednik silnika o numerze fabrycznym 2376074, lub równoważny.
SILNIK 560V4 1592KW 5500V IMB3- silnik elektryczny 3-fazowy klatkowy typu DKRAF5621-4V
Los-Nr.: 3
SILNIK 560V4 1592KW 5500V IMB3 - silnik elektryczny 3-fazowy klatkowy typu DKRAF5621-4V produkcji VEM Motors GmbH, odpowiednik silnika o numerze fabrycznym 2376075, lub równoważny.