Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73441-2023
Polen-Poznań: IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
2023/S 025-073441
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP na potrzeby Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. w Poznaniu wraz ze świadczeniem usług serwisu utrzymaniowego”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP. 200.16.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa, wdrożenie oraz dostosowanie do potrzeb Zamawiającego zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP, poprzedzone przeprowadzeniem Analizy Przedwdrożeniowej, przeprowadzenie szkoleń w zakresie obsługi i administracji Systemu oraz świadczenie usług Serwisu Utrzymaniowego.
Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określony został w:
1) Bezwzględnych wymaganiach Systemu stanowiących załącznik nr 1 do SWZ,
2) Tabeli funkcjonalności szczegółowych (arkusz excel) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ,
3) Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej zwanych PPU), stanowiących załącznik nr 3 do SWZ,
4) Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej zwanym OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do PPU.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
48517000 IT-Softwarepaket
80511000 Ausbildung des Personals
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
4) Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej zwanym OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do PPU,