Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Organizacja i obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych dla mieszkańców Gminy Wyszków w okresie od października do grudnia 2022 r.
Referenznummer der Bekanntmachung: ROZ.271.61.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Organizacja i obsługa Punktu Selektywnego Zbierania odpadów Komunalnych dla mieszkańców Gminy Wyszków poprzez prowadzenie punktu w miejscu łatwo dostępnym dla mieszkańców, zapewniającego odbiór odpadów co najmniej w zakresie papieru, metali, tworzyw sztucznych, szkła, odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, bioodpadów, przeterminowanych leków i chemikaliów, odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek oraz zużytych baterii i akumulatorów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytych opon, odpadów budowlanych i rozbiórkowych, odpadów tekstyliów i odzieży.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: