Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rekonstrukce tramvajové trati Koterovská
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce dvojkolejné tramvajové trati bez zásahu do nosných konstrukcí v Koterovské ulici v Plzni Slovanech. Stavba řeší rekonstrukci tramvajové trati v úseku Sladkovského x nám. Gen. Píky (dl. cca 967m). Předmětem stavby je také rekonstrukce zastávek U Duhy (pouze směr Světovar), Bazén Slovany a nám. Gen. Píky. Osová vzdálenost kolejí je v převážné délce navržena 3,05 m, pouze v místech navazujících na stávající stav je osová vzdálenost přizpůsobena stávajícím podmínkám. V rámci stavby budou stanovena ochranná pásma přeložek sítí technického vybavení. Rekonstrukce bude prováděna ve čtyřech etapách jako jeden celek.