We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Békéscsaba-Szeged gyorsforgalmi úti összeköttetés tanulmányterv, környezeti hatásvizsgálat elkészítése, valamint közreműködés a hatósági engedélyek megszerzésében
Hivatkozási szám: 4500012466
II.1.2)Fő CPV-kód
71322500 Közlekedési berendezésekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Tervezési szerződés
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
71356400 Műszaki tervezési szolgáltatások
90712500 Környezetvédelmi intézményépítés vagy tervezés
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Nyertes ajánlattevő feladata a Békéscsaba-Szeged
gyorsforgalmi úti összeköttetés kialakításánaktanulmánytervi vizsgálata. E feladat magában foglalja döntéselőkészítő tanulmány,
környezetvédelmihatásvizsgálat, tanulmányterv, költség haszon vizsgálat, közúti biztonsági hatásvizsgálat elkészítését, ill.
akörnyezetvédelmi engedély megszerzését. A tanulmányterv egyik fő célja Békéscsaba és Szeged közöttigyorsforgalmi úti
kiépítés lehetőségeinek feltárása, változatok kidolgozása, műszaki jellemzők meghatározása,rész-szakaszok kijelölése.
A feladat részletes ismertetését az ajánlatkérési dokumentáció tartalmazza.