Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Būvniecības dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvdarbu veikšana jaunbūvējamās ēkas izveidei lineārā paātrinātāja vajadzībām, apvienojot jaunbūvējamo ēku ar esošo Staru terapijas bloku
Referenznummer der Bekanntmachung: DRS 2022/102/104/ANM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung: