Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie 55262 „Budowa hydroforni z zestawem urządzeń do poboru i przesyłu wody”, POWIDZ, ul .Witkowska 8. Opracowanie Program Inwestycji, wykonanie Dokumentacji Projektowo – Kosztorysowej.
Referenznummer der Bekanntmachung: 74/WZI/22/WIB
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Opracowanie Programu Inwestycji, wykonanie Dokumentacji Projektowo – Kosztorysowej wraz z uzyskaniem wymaganych opinii, pozwoleń, uzgodnień i decyzji administracyjnych, odpowiedzi
na pytania podczas procedury przetargowej na wykonanie robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania 55262
pn. „Budowa hydroforni z zestawem urządzeń do poboru i przesyłu wody”, POWIDZ, ul .Witkowska 8.