Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zaaksysteem gemeente Deurne
Referenznummer der Bekanntmachung: BIZOB-2022-DEU-MBR-00290
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De overeenkomst bestaat uit het werkend opleveren en vervolgens ter beschikking stellen van een gebruiksvriendelijk en intuïtief zaaksysteem voor de gemeente Deurne. Het verzorgen van training en het onderhouden en ondersteunen van het zaaksysteem valt ook onder de overeenkomst.
Het nieuwe zaaksysteem zorgt voor een verdere optimalisatie van het digitaal werken. Met één leverancier wordt een overeenkomst aangegaan.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 5 jaar en kent drie (3) optionele verlengingen van twee (2) jaar.
De ingangsdatum van de overeenkomst is direct na ondertekening van de overeenkomst, rond 1 februari 2023. Dan start de implementatie periode .
Op 1 januari 2024 start de initiële looptijd van 5 jaar.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: