II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Turawa w roku 2023 - PAKIET 1,2,3,4 i 7
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.72.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Turawa w roku 2023 - PAKIET 1,2,3,4 i 7.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet 1 - usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach: Bukowo, Zagwiździe;
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45342000 Errichtung von Zäunen
75251120 Waldbrandbekämpfung
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
77312000 Unkrautjäten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Turawa w roku 2023.
Pakiet 2 - usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach: Dębiniec, Laskowice;
Los-Nr.: 2
Pakiet 3 - usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach: Morcinek, Jełowa, Dąbrówka;
Los-Nr.: 3
Pakiet 4 - usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach: Kadłub Turawski, Bierdzany;
Los-Nr.: 4
Pakiet 7 - usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach: Rzędów, Marszałki (pakiet harwesterowy)
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Turawa w roku 2023.