Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Elektromos buszok és töltőállomások beszerzése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001886812022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
II.1.4)Kurze Beschreibung:
A közbeszerzés tárgya: Elektromos buszok és töltőállomások beszerzése
Árubeszerzés
A közbeszerzési eljárás mennyisége:
10 darab az 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet M3-as kategóriája szerinti alacsonypadlós, kizárólag elektromos hajtással rendelkező városi szóló típusú autóbusz beszerzése és üzembehelyezése, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírásban meghatározottak szerint.
A nyertes ajánlattevő feladatát képezi az autóbuszokkal kompatibilis - szabadtéren is telepíthető - a leszállított járművek darabszámával megegyező töltőállomás leszállítása, telepítése és üzembe helyezése, valamint kapcsolódó szolgáltatások ellátása a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírásban meghatározottak szerint.