Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73507-2023
Bulgarien-Troyan: Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
2023/S 025-073507
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на специализирани автомобили по обособени позиции"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Доставка на специализирани автомобили:
Специализиран автомобил за събиране и транспортиране на отпадъци с обем 5-8 куб.м.
Специализиран автомобил за събиране и транспортиране на отпадъци с обем 12-14 куб.м;
Товарен автомобил за едрогабаритни отпадъци“
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на специализиран автомобил за събиране и транспортиране на отпадъци с обем 5-8 куб.м Характеристиките, на които трябва да отговаря автомобилът са посочени от Възложителя в Техническата спецификация към настоящата документация за обществена поръчка.
Товарен автомобил за едрогабаритни отпадъци
Los-Nr.: 3
Доставка на товарен автомобил за едрогабаритни отпадъци. Характеристиките, на които трябва да отговаря автомобилът са посочени от Възложителя в Техническата спецификация към настоящата документация за обществена поръчка.