Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostawy oleju napędowego i oleju opałowego dla Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Ciechanowie na rok 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: PN/D/4/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09134100 Dieselöl
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa oleju napędowego do zbiorników znajdujących się na terenie składowiska odpadów w Woli Pawłowskiej gmina Ciechanów
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09134100 Dieselöl
Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowej zlokalizowanej w budynku RZGOK w Woli Pawłowskiej.
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09135100 Heizöl