Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73515-2023
Polen-Rzeszów: Kies, Sand, Schotter und Aggregate
2023/S 025-073515
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Sukcesywna dostawa piasków i kruszyw budowlanych” z podziałem na dwie Części: Część 1. Sukcesywna dostawa piasków Część 2. Sukcesywna dostawa kruszyw budowlanych
Referenznummer der Bekanntmachung: KZP-1/252/TTZ/1/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 665 260.50 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa piasków
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa Załącznik nr 1 i Załącznik nr 2 (formularze „Oferta”) do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie zmniejszenie zakresu zamówienia (ilości) maksymalnie o 20 %. Z tytułu niezrealizowania całego przedmiotu zamówienia Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia odszkodowawcze. 3. Dostarczany przedmiot zamówienia musi odpowiadać wymaganiom normy: PN-EN 13043:2004 lub PN-EN 13242 +A1:2010. 4. Dostarczany przedmiot zamówienia musi posiadać deklarację właściwości użytkowych. 5. Dostawy odbywać się będą sukcesywnie partiami wg potrzeb, w terminach wskazanych przez Zamawiającego na roboczo. Wskazanie ilości i terminu odbywać się będzie telefonicznie na co najmniej 24 godziny przed realizacją poszczególnych dostaw. Dostawy będą realizowane przez Wykonawcę w godzinach od 700 do 1500. 6. Transport zapewnia Wykonawca. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia transportowany był samochodami samowyładowczymi o ładowności 25 t  15%. 7. Załadunek, transport i rozładunek będzie odbywać się na koszt Wykonawcy.
Sukcesywna dostawa kruszyw budowlanych
Los-Nr.: 2