Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
POMPE SI PIESE SCHIMB POMPE SALA MASINI (2)
Referenznummer der Bekanntmachung: 30267310-2021-109.1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Furnizare POMPE SI PIESE SCHIMB POMPE SALA MASINI, conform cerinte caiet de sarcini nr. DT47/28.01.2021.
Solicitarile de clarificari ale posibililor operatori economici se vor adresa cu 13 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cu 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
CANTITATILE MINIME SI MAXIME ALE ACORDULUI SI CONTRACTULUI SUBSECVENT SE REGASESC IN ANEXA B LOTURI, ATASATA
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
PIESE SCHIMB POMPE TIP PCH - SEC
Los-Nr.: 15
PIESE SCHIMB POMPE TIP BT 300-250-720 BAGGER - SEC
Los-Nr.: 11
PIESE SCHIMB POMPA TIP NP - SEC
Los-Nr.: 13
POMPE CU ROTI DINTATE - SEC
Los-Nr.: 14
PIESE SCHIMB POMPA TIP MV - SET
Los-Nr.: 4
PIESE SCHIMB POMPE CIRCULATIE TIP RDC 250-200-400 - SEC
Los-Nr.: 8
PIESE SCHIMB POMPE CIRCULATIE TIP DV 5-110 - SER
Los-Nr.: 1
POMPE RECIRCULARE INSTALATII CURATIRE CU BILE- SER
Los-Nr.: 2
PIESE SCHIMB POMPE CIRCULATIE TIP AV 1202 - SET
Los-Nr.: 3
PIESE SCHIMB POMPE TIP BT - SET
Los-Nr.: 6
PIESE SCHIMB POMPE CIRCULATIE TIP MV 1002-6500/2800 F 0641 - SEC
Los-Nr.: 9
PIESE SCHIMB POMPA TIP BRATES SI CM - SET
Los-Nr.: 5
PIESE SCHIMB POMPE CIRCULATIE TIP CV 350-250-420 - SEC
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42124290 Teile für Kreiselpumpen
PIESE SCHIMB EP ADAOS TERMOFICARE CM 125-100-250 - SEC
Los-Nr.: 10