Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73549-2023
die Slowakei-Bratislava: Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
2023/S 025-073549
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DNS Výroba a dodanie informačných tabúl, výroba a inštalácia polepov, špecializované tlačiarenské služby v zmysle dizajn manuálu
Referenznummer der Bekanntmachung: MAR 5/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je zriadenie DNS. Cieľom DNS je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy. DNS bude slúžiť na zadávanie zákaziek týkajúcich sa tlačiarenských a príbuzných služieb , tlačených výrobkov, polepov na vozidlá, informačných tabúl, bežne dostupných na trhu na dobu trvania max. 4 roky (48 mesiacov). Tento DNS je zriadený pre potreby verejného obstarávateľa a zákazky v ňom bude zadávať iba verejný obstarávateľ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 250 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30195000 Tafeln
44174000 Folien
22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
30199410 Selbstklebendes Papier
79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
45350000 Maschinentechnische Installationen
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Referenčné číslo: MAR 5/2023
II.1.2)Hlavný kód CPV79800000 Tlačiarenské a príbuzné služby
II.1.4)Stručný opis:
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV30195000 Tabule
44174000 Fólia
22000000 Tlačené výrobky a príbuzné produkty
30199410 Samolepiaci papier
79820000 Služby súvisiace s tlačou
79822500 Grafické návrhy
45350000 Mechanické inštalácie
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania: