Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73550-2023
Tschechien-Prag: Rechtsberatung
2023/S 025-073550
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rámcové dohody o poskytování právních služeb s obnovením soutěže
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79111000 Rechtsberatung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcových dohod s více dodavateli pro účely poskytování Právních služeb zadavateli, které jsou vymezeny v čl. 3.1. až 3.5. zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je rozdělena na 5 částí, a to v rozsahu dle čl. 3.1. - 3.5. této zadávací dokumentace.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Část A - Právní služby I.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem veřejné zakázky pro část A je poskytování Právních služeb jiných, než jsou vymezeny v čl. 3.2. - 3.5. zadávací dokumentace, je-li použitelným pouze PŘ ČR.
Bližší specifikace plnění je uvedena v příloze č. 1a zadávací dokumentace.
Část B - Právní služby II.
Los-Nr.: 2
Předmětem veřejné zakázky pro část B je poskytování Právních služeb jiných, než jsou vymezeny v čl. 3.1. a 3.3. - 3.5. zadávací dokumentace, a to Právních služeb ve vztahu k pojišťovacím a / nebo zajišťovacím službám (zejména právním vztahům s určitými osobami), jakož i s nimi souvisejícím službám, které zadavatel poskytuje nebo jsou mu poskytovány při jeho činnosti na základě jeho zvláštního poslání stanoveného ZPFVSP, je-li použitelným PŘ jiný než PŘ ČR, nebo PŘ jiný než PŘ ČR současně s PŘ ČR.
Bližší specifikace plnění je uvedena v příloze č. 1b zadávací dokumentace.
Část C - Právní služby III.
Los-Nr.: 3
Předmětem veřejné zakázky pro část C je poskytování Právních služeb jiných, než jsou vymezeny v čl. 3.1., 3.2., 3.4. a 3.5. zadávací dokumentace, a to Právních služeb ve vztahu k(e)
• pojišťovacím a / nebo zajišťovacím službám (zejména právním vztahům s určitými osobami), jakož i s nimi souvisejícím službám, které zadavatel poskytuje nebo jsou mu poskytovány při jeho činnosti na základě jeho zvláštního poslání stanoveného ZPFVSP,
• vzorové pojišťovací a / nebo zajišťovací smluvní a / nebo související dokumentaci týkající se služeb, které zadavatel poskytuje nebo jsou mu poskytovány při jeho činnosti na základě jeho zvláštního poslání stanoveného ZPFVSP, a / nebo
• pojišťovacímu právu a regulaci v oblasti pojišťovnictví, jakož i smluvní a související dokumentaci upravující distribuci pojištění a zajištění, je-li použitelným pouze PŘ ČR.
Bližší specifikace plnění je uvedena v příloze č. 1c zadávací dokumentace.
Část D - Právní služby IV.
Los-Nr.: 4
Předmětem veřejné zakázky pro část D je poskytování Právních služeb jiných, než jsou vymezeny v čl. 3.1. - 3.3. a 3.5. zadávací dokumentace, a to Právních služeb ve vztahu k zadávání veřejných zakázek v nadlimitním nebo podlimitním režimu, je-li použitelným pouze PŘ ČR.
Bližší specifikace plnění je uvedena v příloze č. 1d zadávací dokumentace.
Část E - Právní služby V.
Los-Nr.: 5
Předmětem veřejné zakázky pro část E je poskytování Právních služeb jiných, než jsou vymezeny v čl. 3.1. - 3.4. zadávací dokumentace, a to Právních služeb v oblasti práva obchodních korporací, včetně postavení a činnosti zadavatele podle ZPFVSP, řízení a správy obchodních korporací, postavení, působností, pravomocí a odpovědnosti orgánů obchodních korporací zřizovaných na základě zákona, stanov nebo vnitřních předpisů ve vztahu k plnění povinností řádného hospodáře, je-li použitelným pouze PŘ ČR.
Bližší specifikace plnění je uvedena v příloze č. 1e zadávací dokumentace.