Iepriekšējs informatīvs paziņojums
Šis ir tikai iepriekšējs informatīvs paziņojums
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Kohleāro implantu ārējās daļas- skaņas procesoru piegāde
II.1.2)Galvenās CPV kods33185000 Dzirdes aparāti
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Ražotāja „Med- El” implantu procesori Med-El SONNET 2
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)33185000 Dzirdes aparāti
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Kohleāro implantu ārējās daļas- skaņas procesoru Med-El SONNET 2 piegāde
Ražotāja „COCHLEAR” implantu procesori COCHLEAR NUCLEUS 7
Daļas numurs: 2
Kohleāro implantu ārējās daļas- skaņas procesoru COCHLEAR NUCLEUS 7 piegāde