Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Energetikai felújítás és korszerűsítés_Széchenyi
Hivatkozási szám: EKR001879582022
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Kivitelezési szerződés keretén belül a Széchenyi István Technikum és Kollégium energetikai felújítása és korszerűsítése
VI. szakasz: Kiegészítő információk