II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa produktów leczniczych, odczynników laboratoryjnych, wyrobów medycznych wraz z dzierżawą pomp infuzyjnych.
Referenznummer der Bekanntmachung: 19/Apteka/2022-161/ZP/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33652100 Antineoplastische Mittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki nr 3 i 4 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33652100 Antineoplastische Mittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa następującego towaru: Atezolizumab - 200 fiol.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Dostawa następującego towaru:Azacitidine - 2 000 fiol.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Dostawa następującego towaru:Bendamustinum - 600 fiol.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Dostawa następującego towaru:Bevacizumab - 500 fiol.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Dostawa następującego towaru: Bleomycin - 300 fiol.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Dostawa następującego towaru: Blinatumomab - 90 fiol.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Dostawa następującego towaru: Bortezomid - 800 fiol.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Dostawa następującego towaru: Brentuksymab vedotin - 120 fiol.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Dostawa następującego towaru: Busulfan - 160 fiol.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Dostawa następującego towaru: Calcii folinas - 450 000 mg.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Dostawa następującego towaru: Carboplatin - 495 000 mg.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Dostawa następującego towaru: Cetuximab - 50 000 mg.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Dostawa następującego towaru: Cisplatinum - 100 000 mg.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Dostawa następującego towaru: Cladribine - 180 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Dostawa następującego towaru: Cyclophosphamid - 1 400 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Dostawa następującego towaru: Cytarabinum - 100 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Dostawa następującego towaru: Cytarabinum - 1 500 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Dostawa następującego towaru: Daratumumab - 160 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Dostawa następującego towaru: Daratumumab - 500 fiol.. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Dostawa następującego towaru: Docetaxel - 56 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Dostawa następującego towaru: Doxorubicin - 60 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Dostawa następującego towaru: Doxorubicin liposomalna - 40 zest. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Dostawa następującego towaru: Doxorubicin w pegylowanych liposomach - 200 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Dostawa następującego towaru: Epirubicin - 10 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Dostawa następującego towaru: Etoposide - 200 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Dostawa następującego towaru: Fluorouracil - 2 000 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Dostawa następującego towaru: Gemcitabine - 1 000 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33631000 Dermatika
Dostawa następującego towaru: Guselkumabum - 360 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
Dostawa następującego towaru: Idarubicine - 1 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
Dostawa następującego towaru: Ifosfamid - 200 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
Dostawa następującego towaru: Irinotecan - 390 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
Dostawa następującego towaru: Karfilzomib - 18 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 33
Dostawa następującego towaru: Levofolic acid - 450 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
Dostawa następującego towaru: Melphalan - 400 zest. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
Dostawa następującego towaru: Mesnum - 2 100 amp. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
Dostawa następującego towaru: Methotrexat - 50 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
Dostawa następującego towaru: Mitoxantrone - 150 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
Dostawa następującego towaru: Nelarabina - 180 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
Dostawa następującego towaru: Obinutuzumab - 500 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
Dostawa następującego towaru: Oxaliplatine - 200 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 41
Dostawa następującego towaru: Paclitaxel - 450 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
Dostawa następującego towaru:Paklitaksel - 400 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 43
Dostawa następującego towaru: Panitumumab - 120 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 44
Dostawa następującego towaru: Pegaspargasum - 30 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 45
Dostawa następującego towaru: Pembrolizumab - 350 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 46
Dostawa następującego towaru: Pertuzumab - 300 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 47
Dostawa następującego towaru: Pixantron - 50 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 48
Dostawa następującego towaru: Risankizumabum - 200 zest. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 49
Dostawa następującego towaru: Rituximab - 150 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
Dostawa następującego towaru: Romiplostym - 12 500 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
Dostawa następującego towaru: Temsyrolimus - 100 zest. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 52
Dostawa następującego towaru: Topotecan - 600 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 53
Dostawa następującego towaru: Trastuzumab - 100 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 54
Dostawa następującego towaru: Trastuzumab - 315 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 55
Dostawa następującego towaru: Trastuzumabum emtansinum - 15 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 56
Dostawa następującego towaru: Treosulfan - 200 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 57
Dostawa następującego towaru: Trójtlenek arsenu - 80 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 58
Dostawa następującego towaru: Tyldrakizumabum - 360 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 59
Dostawa następującego towaru: Vinblastin - 150 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 60
Dostawa następującego towaru: Vincristine - 200 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 61
Dostawa następującego towaru: Vinorelbine - 400 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 62
Dostawa następującego towaru: Vedolizumabum - 1 400 wstrz. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 63
Dostawa następującego towaru: Środki przeciwnowotworowe - 3 pozycje. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 64
Dostawa następującego towaru: Środki przeciwnowotworowe - 2 pozycje. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 65
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 66
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 67
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 68
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 69
Dostawa następującego towaru: Daunorubicin - 1 000 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 70
Dostawa następującego towaru: Mitomycinum - 1 000 mg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 71
Dostawa następującego towaru: Fludarabini phosphas - 200 fiol. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 72
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Dostawa następującego towaru: Dieta kompletna do podaży doustnej - 2 000 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 73
Dostawa następującego towaru: Dieta kompletna do podaży doustnej - 1 500 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 74
Dostawa następującego towaru: Dieta niekompletna w postaci proszku - 1 400 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 75
Dostawa następującego towaru: Dieta kompletna do podaży doustnej - 1 200 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 76
Dostawa następującego towaru: Dieta wysokobiałkowa - 600 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 77
Dostawa następującego towaru: Dieta kompletna w płynie - 2 000 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 78
Dostawa następującego towaru: Odżywka wysokobiałkowa - 1 000 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 79
Dostawa następującego towaru: Odżywka wysokobiałkowa - 500 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 80
Dostawa następującego towaru: Dieta kompletna do podania dojelitowego - 100 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 81
Dostawa następującego towaru: Niskoenergetyczny, klarowny, izoosmotyczny napój węglowodanowy - 300 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 82
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33194120 Infusionsbesteck
33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
33194110 Infusionspumpen - PA02
Dostawa następującego towaru wraz z dzierżawą aparatów (pomp): Kompletna dieta do żywienia dojelitowego, Kompletna linia do podawania preparatów - 4 pozycje. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 83
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
Dostawa następującego towaru: Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne - 22 pozycje. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 84
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24322000 Alkohole, Phenole, Phenolalkohole und ihre halogenisierten, sulfonierten, nitrierten oder Nitrosoderivate; technische Fettalkohole
Dostawa następującego towaru: Spirytus 70 % skażony hibitanem - 1 600 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 85
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
Dostawa następującego towaru: Eucerinum - 240 kg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 86
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38623000 Optische Filter
Dostawa następującego towaru: Jednorazowy przeciwbakteryjny filtr strzykawkowy - 200 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 87
Dostawa następującego towaru: Glycerolum 85% - 600 kg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 88
Dostawa następującego towaru: Glucosum pulvis - 70 kg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 89
Dostawa następującego towaru: Lanolinum anhydricum - 250 kg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 90
Dostawa następującego towaru: Parafinum liquidum - 400 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 91
Dostawa następującego towaru: Pix Liquida Pini - 125 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 92
Dostawa następującego towaru: Ung. Cholesteroli - 150 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 93
Dostawa następującego towaru: Vaselinum album - 200 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 94
Dostawa następującego towaru: Vaselinum flavum - 100 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 95
Dostawa następującego towaru: Tincturae Menthae pip - 5 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 96
Dostawa następującego towaru: Borax - 600 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 97
Dostawa następującego towaru: Chloramphenicolum - 20 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 98
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696300 Chemische Reagenzien
Dostawa następującego towaru: Acetonówka - 10 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 99
Dostawa następującego towaru: Formaldehyd 4% - 3 000 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 100
Dostawa następującego towaru: Mentholum - 10 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 101
Dostawa następującego towaru: Olej metylosilikonowy - 200 kg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 102
Dostawa następującego towaru: Benzyna apteczna - 500 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 103
Dostawa następującego towaru: Kalium iodatum - 10 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 104
Dostawa następującego towaru: Pasta zinci - 30 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 105
Dostawa następującego towaru: Iodum - 10 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 106
Dostawa następującego towaru: Parafina - 1 500 kg. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 107
Dostawa następującego towaru: Formy do czopków - 4 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 108
Dostawa następującego towaru: Benzocainum - 20 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 109
Dostawa następującego towaru: Roztwór formaldehydu - 450 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 110
Dostawa następującego towaru: Balsamum peruvianum - 10 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 111
Dostawa następującego towaru:Błękit metylenowy - 2 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 112
Dostawa następującego towaru: Hydrargyri sulfuridum rubrum - 10 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 113
Dostawa następującego towaru: Resorcinum pulvis - 2 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 114
Dostawa następującego towaru: Jodoform - 100 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 115
Dostawa następującego towaru: Perhydrol - 250 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 116
Dostawa następującego towaru: Ketoprofen pulvis - 10 op. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 117
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Dostawa następującego towaru: Torebki apteczne - 1 000 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 118
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 119
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 120
Dostawa następującego towaru: Etykieta apteczna - 1 000 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 121
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 122
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 123
Dostawa następującego towaru: Butelka laboratoryjna z korkiem - 500 szt. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 124
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 125
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Dostawa następującego towaru: Produkty do żywienia pozajelitowego - 7 pozycji. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 126
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
Dostawa następującego towaru: Odczynniki laboratoryjne - 4 pozycje. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 127
Dostawa następującego towaru: Odczynniki laboratoryjne - 2 pozycje. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 128
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696400 Isotopische Reagenzien
Dostawa następującego towaru: Odczynniki izotopowe - 4 pozycje. Szczegółowy opis części zawiera dokumentacja zamówienia.