II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu obiektów Starostwa Powiatowego, z podziałem na 8 części
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.272.00056.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu obiektów Starostwa Powiatowego, z podziałem na 8 następujących części:
1) Część nr 1 – budynek zlokalizowany w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, wraz z terenem przyległym;
2) Część nr 2 – Fila Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Czerwonaku, ul. Gdyńska 53;
3) Część nr 3 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4;
4) Część nr 4 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Stęszewie, ul. Poznańska 20;
5) Część nr 5 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Swarzędzu, ul. Poznańska 25;
6) Część nr 6 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Kórniku, ul. Poznańska 83;
7) Część nr 7 – budynek zlokalizowany w Poznaniu, ul. Słowackiego 8, wraz z terenem przyległym;
8) Część nr 8 – budynek zlokalizowany w Poznaniu, ul. Zielona 8
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budynek zlokalizowany w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, wraz z terenem przyległym
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90910000 Reinigungsdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu budynku zlokalizowanego w Poznaniu, ul. Jackowskiego.
2. Zamawiający wymaga:
1) aby przedmiot zamówienia wykonywały wyłącznie osoby niekarane,
2) wniesienia wadium w kwocie 29.000,00 zł.
3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP.
Fila Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Czerwonaku, ul. Gdyńska 53
Los-Nr.: 2
1. Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu Filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowanej w Czerwonaku, ul. Gdyńska 53.
2) wniesienia wadium w kwocie 1.400,00 zł.
Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4
Los-Nr.: 3
1. Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu Filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowanej w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4.
Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Stęszewie, ul. Poznańska 20
Los-Nr.: 4
1. Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu Filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowanej w Stęszewie, ul. Poznańska 20.
Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Swarzędzu, ul. Poznańska 25
Los-Nr.: 5
1. Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu Filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowanej w Swarzędzu, ul. Poznańska 25.
2) wniesienia wadium w kwocie 2.000,00 zł.
Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Kórniku, ul. Poznańska 83
Los-Nr.: 6
1. Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu Filii Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowanej w Kórniku, ul. Poznańska 83.
Budynek zlokalizowany w Poznaniu, ul. Słowackiego 8, wraz z terenem przyległym
Los-Nr.: 7
1. Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu budynku zlokalizowanego w Poznaniu, ul. Słowackiego 8, wraz z terenem przyległym.
2) wniesienia wadium w kwocie 45.000,00 zł.
Budynek zlokalizowany w Poznaniu, ul. Zielona 8
Los-Nr.: 8
1. Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu budynku zlokalizowanego w Poznaniu, ul. Zielona 8.
2) wniesienia wadium w kwocie 10.000,00 zł.