Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vasbetonoszlopok verseny újranyitás II. Émász
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001655012022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44212226 Strommasten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
A keretmegállapodás megkötésére irányuló eljárás 10. rész vonatkozásában, 10.rész: Nagy csúcshúzású 12-14 m-es vasbetonoszlop beszerzése az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére egy részben.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212226 Strommasten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Nagy csúcshúzású 18 és 28 kN-os 12 és 14 méteres vasbetonoszlopok beszerzése az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére
Keretmennyiség összesen: 86 db
Betonoszlop B 12/18 várható mennyiség: 32 db
Betonoszlop B 12/28 várható mennyiség: 25 db
Betonoszlop B 14/18 várható mennyiség: 14 db
Betonoszlop B 14/28 várható mennyiség: 15 db
A betonoszlopok részletes meghatározását a keretmegállapodás, és a keretmegállapodásos eljárás 1. részében rendelkezésre bocsátott műszaki leírás tartalmazza.