II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Krzystkowice w roku 2023 –III postępowanie.”
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.3.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.:Dz. U. z 2022 r., poz 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo rolnej, zagospodarowania turystycznego, nasiennictwa i selekcji, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krzystkowice w roku 2023. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.04.2023 r. - 31.12.2023 r.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 9 182 601.66 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet 17/2023 - Wykonywanie usług z zakresu hodowli lasu, ochrony lasu, zagospodarowania turystycznego oraz nasiennictwa i selekcji. leśnictwa: Lipno, Wysoka, Bogaczów, Nowogród
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77211500 Baumpflege
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen
45342000 Errichtung von Zäunen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, zagospodarowania turystycznego oraz nasiennictwa i selekcji, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krzystkowice w roku 2023.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej, awansowego specjalistycznego przygotowania gleby, zagospodarowania turystycznego oraz nasiennictwa i selekcji wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się:
Załącznik nr 2.1. – planowany rozmiar prac;
Załącznik nr 2.2. - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji;
Załącznik nr 2.3.1. – charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna; (dotyczy pakietów od 21/2023 do 24/2023)
Załącznik nr 2.3.2. – układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie; (dotyczy pakietów od 21/2023 do 24/2023)
Załącznik nr 2.3.3. – zestawienie odległości i warunków zrywki drewna; (dotyczy pakietów 21/2023 do 24/2023)
Załącznik nr 2.3.4. – zestawienie pozycji z dodatkowymi utrudnieniami w zakresie pozyskania i zrywki; (dotyczy pakietów od 21/2023 do 24/2023)
Załącznik nr 2.3.5. – zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego; (dotyczy pakietów od 21/2023 do 24/2023)
Załącznik nr 2.3.6. – informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał); (dotyczy pakietów 22/2023 do 24/2023)
Załącznik nr 2.4.1. - informacja o charakterze pielęgnacji lasu (strefy dla wykaszania chwastów); (dotyczy pakietów od 17/2023 do 20/2023)
Załącznik nr 2.4.2. - zestawienie pozycji nieudostępnionych do odnowień wykonywanych przy pomocy sadzarki; (dotyczy pakietów od 17/2023 do 20/2023)
Pakiet 18/2023 - Wykonywanie usług z zakresu hodowli lasu, ochrony lasu, zagospodarowania turystycznego oraz nasiennictwa i selekcji. leśnictwa: Biedrzychowice, Guzów, Krzystkowice, Bieniów
Los-Nr.: 2
Pakiet 19/2023 - Wykonywanie usług z zakresu hodowli lasu, ochrony lasu, zagospodarowania turystycznego oraz nasiennictwa i selekcji. leśnictwa:Kotowice, Brzeźnica, Pożarów, Klępina
Los-Nr.: 3
Pakiet 20/2023 - Wykonywanie usług z zakresu hodowli lasu, ochrony lasu, zagospodarowania turystycznego oraz nasiennictwa i selekcji. leśnictwa:Kosynka, Krzywaniec, Mokrzyce, Tuchola, Żarków
Los-Nr.: 4
Pakiet 21/2023 - Wyk. usług z zakresu hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz nasiennictwa i selekcji. leśnictwa:Lipno, Wysoka, Bogaczów, Nowogród
Los-Nr.: 5
75251120 Waldbrandbekämpfung
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
Pakiet 22/2023 - Wyk. usług z zakresu hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagosp. turystycznego oraz nasiennictwa i selekcji. leśnictwa:Krzystkowice, Guzów, Bieniów, Biedrzychowice
Los-Nr.: 6
Pakiet 23/2023 - Wyk. usług z zakresu hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagosp. turystycznego oraz nasiennictwa i selekcji. leśnictwa:Kotowice, Klępina, Brzeźnica, Pożarów
Los-Nr.: 7
Pakiet 24/2023 - Wyk. usług z zakresu hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagosp. tur. oraz nasiennictwa i selekcji. leśnictwa:Żarków, Kosynka, Krzywaniec, Mokrzyce, Tuchola
Los-Nr.: 8
Pakiet 25/2023 –Pakiet specjalistyczny – gospodarka łąkowo rolna- koszenie łąk, wykonywana na terenie Nadleśnictwa Krzystkowice- OHZ nr 167
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu gospodarki łąkowo -rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krzystkowice, w roku 2023.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu , gospodarki łąkowo-rolnej, wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się:
Pakiet 26/2023 –Pakiet specjalistyczny – gospodarka łąkowo rolna- koszenie łąk, wykonywana na terenie Nadleśnictwa Krzystkowice- OHZ nr 195
Los-Nr.: 10
Pakiet 27/2023 –Pakiet specjalistyczny – gospodarka łąkowo rolna- koszenie łąk, wykonywana na terenie Nadleśnictwa Krzystkowice- OHZ nr 183
Los-Nr.: 11