Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup sprzętu komputerowego
Referenznummer der Bekanntmachung: 993200/271/52/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213000 Personalcomputer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego, podzielony na części zamówienia:
1. Część A – zakup 3000 sztuk komputerów stacjonarnych z wyposażeniem dodatkowym;
2. Część B – zakup 3000 sztuk komputerów stacjonarnych z wyposażeniem dodatkowym;
3. Część C – zakup 2000 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym;
4. Część D – zakup 910 sztuk laptopów z wyposażeniem dodatkowym.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup 3000 sztuk komputerów stacjonarnych z wyposażeniem dodatkowym;
Los-Nr.: Część A
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213000 Personalcomputer
30231300 Bildschirme
30237000 Teile und Zubehör für Computer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup 3000 sztuk komputerów stacjonarnych z wyposażeniem dodatkowym.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 2A_B do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami (stanowi Załącznik nr 5 do Załącznika nr 2A_B).
Los-Nr.: Część B