Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001839852022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. rész: Általános felhasználású villamos energia szállítása a Városüzemeltető és Fenntartó Kft. részére n a 2023.01.01. (0:00 CET) - 2023.12.31. (24:00 CET) időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú, menetrend adás nélküli villamos energia szállítási szerződés keretében összesen 431 859 kWh mennyiségű villamos energia beszerzése céljából.
2. rész: Villamos energia (közvilágítás) szállítása a Városüzemeltető és Fenntartó Kft. részére a 2023.01.01. (0:00 CET) - 2023.12.31. (24:00 CET) időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú, menetrend adás nélküli villamos energia szállítási szerződés keretében összesen 999 512 kWh mennyiségű villamos energia beszerzése céljából.
Felhasználó mindkét rész esetében a fenti mennyiségtől + 30%-ban eltérhet.
A rögzített + 30%-os eltérés pótdíjmentes.
A közbeszerzés részletes műszaki leírását és mennyiségi adatait a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09310000 Elektrizität
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Általános felhasználású villamos energia szállítása a Városüzemeltető és Fenntartó Kft. részére n a 2023.01.01. (0:00 CET) - 2023.12.31. (24:00 CET) időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú, menetrend adás nélküli villamos energia szállítási szerződés keretében összesen 431 859 kWh mennyiségű villamos energia beszerzése céljából.
Felhasználó a fenti mennyiségtől + 30%-ban eltérhet.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Villamos energia (közvilágítás) szállítása a Városüzemeltető és Fenntartó Kft. részére a 2023.01.01. (0:00 CET) - 2023.12.31. (24:00 CET) időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú, menetrend adás nélküli villamos energia szállítási szerződés keretében összesen 999 512 kWh mennyiségű villamos energia beszerzése céljából.