Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Europese aanbesteding inhuur flexibel personeel voor Scholengroep Trivium
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het is binnen Scholengroep Trivium de wens om vacatures in eerste instantie middels eigen werving en selectie in te vullen door nieuwe medewerkers zelf in dienst te nemen. In gevallen waarin dit niet opportuun is, wordt een externe dienstverlener ingeschakeld. Om voor Scholengroep Trivium een werkbaar en doelmatig inhuurproces voor flexibel personeel te creëren, wordt in deze aanbesteding bij de te verstrekken nadere opdrachten een minicompetitie onder maximaal vijf gecontracteerde leveranciers uitgezet.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Presentatie / Gewichtung: 60
Preis - Gewichtung: 40