Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 2.8.11-09138/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Inbjudan att lämna anbud
Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud på uppdraget Grafisk produktion.
Upphandlingen avser att leverera all grafisk produktion till Jordbruksverket, inklusive distriktsveterinärerna, Greppa näringen och Landsbygdsnätverket. Leverantören ska kunna tillhandahålla grafisk formgivning, originalproduktion, enklare illustrationer och vara en samarbetspartner i grafiska frågor.
Kampanjer med större komplexitet gällande målgruppsanalys, kanalval, etc. ingår inte i avtalet, men kan bli aktuellt.
Uppgiften om volym är bara en vägledning och kan därför komma att variera under avtalstiden.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
73650-2023 - ResultatSverige-Jönköping: Grafisk formgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grafisk produktion
Referensnummer: 2.8.11-09138/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79822500 Grafisk formgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen