Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Adviesdiensten Nieuwbouw Cleanroom
Referenznummer der Bekanntmachung: 18030
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De aanbesteding heeft als doel de beste partijen te selecteren die verantwoordelijk zullen zijn voor het
maken van een integraal ontwerp, dat wil zeggen de ontwerp- en advieswerkzaamheden ten behoeve van
het architectonisch, constructief, elektrotechnisch en werktuigbouwkundig ontwerp, bouwfysisch ontwerp,
liftinstallaties en de technische integratie van de ontwerpdisciplines en het mede begeleiden van de uitvoering
van het ontwerp van de nieuwbouw Cleanroom
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 823 714.23 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Project- en kostenmanager, Bouwkostendeskundige, Directievoerder en Toezichthouder(s)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De aanbesteding van dit perceel heeft als doel de beste partij te selecteren die verantwoordelijk zal zijn voor het project- en bouwkostenmanagement, de bouwkostendeskundigheid, de directievoering en het bouwkundig toezicht voor de nieuwbouw van de Cleanroom Zuid op het zuidelijk deel van de Campus van de TU Delft